Ale urwał! Gol „stadiony świata” w polskiej czwartej lidze [WIDEO]

Data:

W niższych ligach też potrafią strzelać piękne gole. Kolejnym dowodem na to była 32. kolejka podkarpackiej czwartej ligi, w której padła zjawiskowa bramka. Poniżej zamieszczamy wideo.

Sezon w niższych ligach powoli dobiega końca. W większości z nich znamy już ostateczne rozstrzygnięcia. Nie inaczej jest w podkarpackiej czwartej lidze, gdzie awans o szczebel wyżej zapewnił sobie już Cosmos Nowotaniec.

Wszystko jasne jest także na dole tabeli. Tam do klasy okręgowej spada m.in. Stal II Mielec. Rezerwy jedynego ekstraklasowca z województwa podkarpackiego w 32.kolejce mierzyły się z Sokołem Kolbuszowa Dolna.

Sokół Kolbuszowa Dolna to z kolei rewelacja tego sezonu. Drużyna złożona głównie z młodzieży, gra ofensywnie i z polotem. Dobra gra przekłada się na wyniki, bo Sokół zajmuje 5.miejsce i ma szanse nawet na miejsce 4.

Świetną formę drużyna z Kolbuszowej Dolnej potwierdziła w wygranym meczu ze Stalą II Mielec. Ozdobą spotkania było przepiękne uderzenie Pawła Lewandowskiego. 18-letni pomocnik na 20 metrze przyjął sobie piłkę prawą nogę i nie zastanawiając się ani chwili huknął zewnętrznym podbiciem lewej nogi. Piłka wylądowała w samym okienku bramki mielczan.

W ostatniej kolejce Sokół Kolbuszowa Dolna zagra na wyjeździe z Sokołem Nisko. Jeśli wygra, a równocześnie punkty straci JKS Jarosław, to Sokół zakończy sezon na 4.miejscu. Drużyna z Kolbuszowej Dolnej traci bowiem do JKS-u tylko jeden punkt.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE