Krzysztof Stanowski znika z TVP. Jest specjalne oświadczenie

Data:

To już pewne. Krzysztof Stanowski oficjalnie ogłosił, że jego autorski program „Stan Futbolu” wkrótce zniknie z ramówki TVP Sport. W tej sprawie pojawiło się oficjalne oświadczenie.

„Stan Futbolu” na stałe wpisał się w ramówkę sobotnich programów i transmisji TVP Sport. Program był nadawany w Telewizji Publicznej od pięciu lat. Była to ciekawa formuła ponieważ pierwszą część transmitowała TVP Sport (ok. 1 godzinę), a kolejnych kilkadziesiąt minut programu można było zobaczyć już tylko na YouTube.

Program, jak sama nazwa mówi, traktował o piłce nożnej. Gośćmi programu byli bowiem najważniejsi ludzie polskiej piłki. Od prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, poprzez trenerów, działaczy, piłkarzy, a na stałych ekspertach i dziennikarzy kończąc.

Teraz jednak ta współpraca się kończy. Program bowiem znika z ramówki TVP Sport, ale nie z YouTube. „Stan Futbolu” nadal będzie można oglądać na kanale WeszłoTV. – Wówczas będę mógł odpowiednio dobrać porę emisji i co najważniejsze: nie zawsze ja będę musiał go prowadzić – podkreślił w swoim oświadczeniu Krzysztof Stanowski.

Obie strony rozstają się w dobrych relacjach. Stanowski zaznaczył to bowiem wyraźnie. – Trudno mi sobie wyobrazić, że dałoby się kooperować lepiej, przyjaźniej i bardziej profesjonalnie. Ukłony dla całego zespołu.

Program „Stan Futbolu” będzie można oglądać w TVP Sport jeszcze w tym miesiącu. Emisja w sobotę o godzinie 11:15.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE