Nawet Peszko złapał się za głowę! Przepiękny gol w meczu Wieczystej Kraków [WIDEO]

Data:

Takie bramki powinny padać w PKO BP Ekstraklasie, a nie w sparingu trzecioligowców. Mateusz Gamrot z Wieczystej Kraków strzelił jednak przepięknego gola, który mógłby być ozdobą właściwie każdej ligi. Zobaczcie zresztą sami.

Wieczysta Kraków to obecnie chyba najbardziej niezwykły projekt w polskiej piłce nożnej. Klub występuje na poziomie trzeciej ligi, ale dysponuje takim budżetem, że w każdym okienku bez problemu wyciąga zawodników z ekstraklasy. Teraz zespół prowadzony przez Sławomira Peszko wzmocnili chociażby Tomasz Swędrowski z Ruchu Chorzów i Michał Trąbka ze Stali Mielec.

Do tego należy dodać, że w Wieczystej już teraz grają byli reprezentanci Polski – Jacek Góralski i Michał Pazdan. Nic więc dziwnego, że trener Sławomir Peszko ma postawione jasne zadanie, jakim jest awans do drugiej ligi.

Póki co trwa przerwa zimowa, która jest pożytkowana na przygotowania na gry sparingowe. Ostatnio Wieczysta Kraków zagrała sparing z LKS-em Goczałkowice Zdrój. Ozdobą tego spotkania było przepiękne trafienie Mateusza Gamrota.

Wideo z tym niezwykłym golem możecie zobaczyć na poniższym wideo. Zaręczamy, naprawdę warto! Na koniec dodamy, że mecz zakończył się remisem 2:2.

Rozgrywki trzeciej ligi, w której występuje Wieczysta Kraków ruszą 2 marca. Podopieczni trenera Sławomira Peszko w pierwszym meczu zagrają z drużyną Wiślanie Jaśkowice.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE