Benzema zamieścił tajemniczy wpis przed finałem. Francuzi zaniepokojeni

Data:

Czy Karim Benzema zagra w finale mundialu? To pytanie zadawali sobie jeszcze niedawno kibice na całym świecie. Teraz piłkarz Realu Madryt dodatkowo podsycił spekulacje publikując na Instagramie tajemniczy wpis.

Karim Benzema nie mógł wystąpić podczas mundialu w Katarze ze względu na kontuzję. Piłkarz wciąż jest jednak zgłoszony do turnieju i gdyby tylko zdecydował o tym Didier Deschmaps, zdobywca Złotej Piłki mógłby zagrać w finale z reprezentacją Argentyny.

Wygląda jednak na to, że szkoleniowiec Trójkolorowych nie jest zwolennikiem takiego rozwiązania, o czym świadczy jego wypowiedź podczas jednej z ostatnich konferencji prasowych. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Teraz emocje podgrzał dodatkowo sam zainteresowany. Karim Benzema opublikował bowiem wpis w serwisie Instagram, który mocno zaniepokoił fanów reprezentacji Francji.

Karim Benzema zamieścił tajemniczy wpis na Instagramie. Co miał na myśli?

Benzema zamieścił na Instagramie swoje selfie, które opatrzył wymowny podpisem. – Nie jestem zainteresowany – napisał gwiazdor Realu Madryt nie dodając do krótkiego komentarza nic więcej.

Wcześniej mówiło się, że Benzema, nawet jeśli nie zagra, przyjedzie oklaskiwać swoich kolegów z trybun stadionu. Teraz niektórzy twierdzą, że piłkarz wcale nie dotrze do Kataru, a ten wpis ma to potwierdzać. Francuzi niepokoją się, że może mieć to związek ze wspomnianą wcześniej wypowiedzią Deschampsa i obawiają się, iż pomiędzy selekcjonerem a Benzemą dojdzie do konfliktu. To z kolei mogłoby się skończyć absencją Francuza w innych, ważnych meczach reprezentacji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Karim Benzema (@karimbenzema)

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE