Francuzi zacierają ręce. Tak gra 15-letni brat Kyliana Mbappe [WIDEO]

Data:

Ethan Mbappe ma 15 lat i niedawno zadebiutował w pierwszym zespole PSG. Jego nazwisko wskazuje na pokrewieństwo z Kylianem Mbappe i nie jest to przypadek. Zawodnicy są braćmi. Francuzi zacierają ręce, ponieważ Ethan wykazuje nieprzeciętny talent.

Ethan Mbappe ma zaledwie 15 lat, a niedawno media obiegła informacja, że piłkarz zadebiutował w pierwszym zespole PSG. Jak dotąd występował bowiem jedynie w młodzieżowych drużynach wielkiego francuskiego klubu.

– Piłkarz grający najczęściej w roli środkowego pomocnika pojawił się na boisku w drugiej części spotkania PSG – Paris FC. Zmienił Hiszpana Fabiana Ruiza i był na boisku łącznie pół godziny (mecz rozgrywany systemem 2×30 min). PSG wygrało ostatecznie 2:1 – podaje serwis TVP Sport opisując mecz towarzyski, w którym zagrał Ethan Mbappe.

W sieci znajdziemy także archiwalne nagrania, na których widać skalę talentu młodego Mbappe. Francuzi już zacierają ręce, ponieważ piłkarz gra naprawdę kapitalnie i ma szansę na zrobienie kariery na miarę swojego brata.

Tak gra Ethan Mbappe. Francuzi już zacierają ręce

Na jednym z dostępnych w serwisie Twitter nagrań widać fragment meczu młodzieżowej drużyny PSG. Gola w spotkaniu strzela właśnie Ethan Mbappe, a później wykonuje cieszynkę charakterystyczną dla swojego brata – Kyliana.

Młody Mbappe występował także w barwach PSG podczas rozgrywek Młodzieżowej Ligi Mistrzów do lat 19. Należy pamiętać, że brat Kyliana to 15-latek.

Francuskie media już teraz rozpisują się Ethanie Mbappe jako „wonderkidzie”. Czy jego kariera faktycznie potoczy się tak wzorcowo, a on wejdzie na futbolowy szczyt?

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE