Awantura po meczu Chorwacja-Maroko. Wszystko nagrały kamery [WIDEO]

Data:

Chorwacja pokonała reprezentację Maroko 2-1 i zdobyła brązowy medal mistrzostw świata w Katarze. Po meczu miała miejsce jednak niesmaczna sytuacja.

Mecz pomiędzy Chorwatami a Maroko był niezwykle emocjonujący. Prowadzenie już na początku meczu, w siódmej minucie gry, objęli piłkarze z Europy za sprawą Josko Gvardiola, który pięknym strzałem głową zdobył gola.

Marokańczycy wyrównali błyskawicznie. Już w dziewiątej minucie spotkania Achraf Dari głową posłał piłkę do bramki strzeżonej przez Livakovicia.

Awantura po meczu Chorwacja-Maroko. Sędzia był w opałach

W drugiej połowie meczu padła już tylko jedna bramka. Zdobył ją, po fantastycznym uderzeniu, Mislav Orsić. Chorwat oddał piękny, techniczny strzał, a piłka po odbiciu się od słupka wpadła do siatki.

Po końcowym gwizdu Chorwaci rozpoczęli świętowanie, a Marokańczycy… ruszyli w stronę arbitra zawodów. Tego dnia tę rolę pełnił Katarczyk – Abdulrahman Al Jassim. Decyzja o wyznaczeniu akurat tego sędziego do meczu o trzecie miejsce była dość zaskakująca.

Marokańczycy uważali, że sędzia wielokrotnie ich skrzywdził, dlatego po meczu dali upust swoim emocjom. Wszystko zarejestrował dziennikarz Chris Flanagan, który opublikował nagranie z trybun.

Uważacie pretensje Marokańczyków za słuszne?

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE