Marokańczyk krzyczał w twarz szefowi FIFA! To była wściekłość i furia [WIDEO]

Data:

Zaskakujące doniesienia po meczu Chorwacji z Maroko. Według opinii niektórych obserwatorów Achraf Hakimi, zawodnik afrykańskiej reprezentacji, miał wykrzyczeć w twarz szefowi FIFA, co sądzi o pracy arbitra zawodów.

Po wczorajszym meczu o trzecie miejsce piłkarze reprezentacji Maroko tłumnie ruszyli do arbitra zawodów, pochodzącego z Kataru sędziego Abdulrahmana Al Jassima. Ich zdaniem arbiter wielokrotnie ich skrzywdził i chcieli powiedzieć mu to prosto w twarz.

Doszło do sytuacji, w której sędziowie liniowi, ale także niektórzy, mniej naładowani emocjami gracze Maroko, próbowali powstrzymywać resztę rozjuszonej ekipy. Więcej na ten temat TUTAJ.

Teraz pojawiły się nowe informacje w sprawie wspomnianego meczu. Okazuje się, że – zgodnie z tym, co podają niektóre media – Achraf Hakimi, piłkarz Maroko, miał wykrzyczeć w twarz samemu szefowi FIFA, co sądzi o pracy arbitra zawodów o trzecie miejsce podczas mundialu w Katarze.

Hakimi nawrzeszczał na Infantino?

Informacje w tej sprawie podaje m.in. piłkarski serwis internetowy goal.com. – Marokański obrońca Achraf Hakimi był wściekły po porażce swojego zespołu na mundialu z Chorwacją i wyładowywał swoją frustrację na prezesie FIFA – napisano.

Goal.com podaje, że do zdarzenia miało dojść w tunelu stadionu. Hakimi krzyczał w twarz Infantino, a wszystko nagrały kamery. – Organizacja piłkarska pracuje nad zablokowaniem upublicznienia materiału filmowego – czytamy.

– Stał przed Infantino, mniej niż pięć centymetrów. Podniesionym głosem narzekał do Infantino na temat sędziego. To było bolesne – powiedział jeden z dziennikarzy, który widział całe zajście.

Nagranie ze zdarzenia nie jest dostępne w sieci. Na jednym z filmów widać natomiast moment, gdy Hakimi schodzi do szatni po zakończonym meczu. Piłkarz PSG zwraca się m.in. do stojących przed tunelem oficjeli i głośno z nimi dyskutuje. Można więc domyślać się, iż do spotkania z Infantino doszło chwilę później.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE