Marciniak zabiera głos przed finałem Argentyna – Francja: Oczekuję wspaniałego meczu

Data:

Marzyłem o tym jako mały chłopiec. Kiedy grałem w piłkę, myślałem, że może będę grać tak dobrze, że będę mógł zdobyć mistrzostwo świata – mówi Szymon Marciniak w rozmowie z TVP Sport. Polski arbiter poprowadzi finał Mistrzostw Świata. Jakiego meczu się spodziewa?

Wiadomość o tym, że Szymon Marciniak poprowadzi finał Mistrzostw Świata wywołała falę euforii wśród wielu kibiców. I trudno się temu dziwić, bo nie ma bardziej prestiżowego wyzwania w karierze sędziego piłkarskiego, niż prowadzenie finału mundialu. Jednak, jak pisaliśmy w serwisie brameczki.pl, nie wszyscy są tym faktem zadowoleni…

Tymczasem sam Szymon Marciniak przygotowuje się mentalnie do największego wyzwania w swojej karierze. – Marzyłem o tym jako mały chłopiec. Kiedy grałem w piłkę, myślałem, że może będę grać tak dobrze, że będę mógł zdobyć mistrzostwo świata – powiedział w rozmowie z TVP Sport.

Marciniak o finale. Jakiego spotkania się spodziewa?

Polski sędzia przekonuje, że w niedzielę możemy spodziewać się bardzo ciekawego spotkania. – Oczekuję wspaniałego meczu. Argentyna i Francja to dwie wielkie drużyny z niesamowitymi nazwiskami, które w każdej sekundzie mogą zrobić coś niesamowitego – podkreślił.

– Sędziowaliśmy obu drużynom, one znają nas. To duży kredyt zaufania od drużyn dla nas i po – dodał.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj