Syn Andrzeja Iwana poinformował o pogrzebie ojca. Słowa na nekrologu łamią serce

Data:

Bartosz Iwan, syn Andrzeja Iwana, poinformował na Twitterze o pogrzebie swojego ojca. Jego wpis chwyta za serce.

Andrzej Iwan zmarł we wtorek w wieku 63 lat. Nie wiadomo, co było przyczyną śmierci byłego piłkarza. Nie jest jednak tajemnicą, że były reprezentant Polski zmagał się z wieloma problemami osobistymi. Mówił o tym zresztą publicznie i nigdy nie robił z tego tajemnicy.

Głos ws. śmierci swojego ojca zabrał syn Andrzeja Iwana, Bartosz. Były piłkarz m.in. Górnika Zabrze zamieścił poruszający wpis na Twitterze. Poinformował w nim o terminie uroczystości pogrzebowych.

Do wpisu Bartosz Iwan dołączył również nekrolog. Widać na nim krótką sentencję, którą poświęcona jest Andrzejowi Iwanowi. To niezwykle smutne i łamiące serce słowa.

Bartosz Iwan poinformował o uroczystościach pogrzebowych swojego ojca

– Ostanie pożegnanie mojego NAJUKOCHAŃSZEGO Taty odbędzie się 05.01.2023r o godzinie 12:20 w Kaplicy na cmentarzu batowickim przy ulicy Powstańców 48 – napisał Bartosz Iwan na swoim profilu społecznościowym (pisownia oryginalna).

Do wpisu były piłkarz dołączył nekrolog informujący o odejściu Andrzeja Iwana. Napisano na nim: „Odszedłeś cicho i bez pożegnania, jak ten, co nie chce swym odejściem smucić. Jak ten, co wierzy w chwili rozstania. Że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić”.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE