Kulesza milczy, więc głos zabrał wiceprezes PZPN. Mówi o „mocnych kandydatach”

Data:

Cezary Kulesza milczy od wielu dni, więc głos postanowił zabrać wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. Mieczysław Golba, bo o nim mowa, powiedział, kiedy powinniśmy poznać nowego selekcjonera naszej kadry. Mówi również o „mocnych kandydatach”.

Wciąż nie wiemy, kto poprowadzi Biało-Czerwonych w eliminacjach do EURO 2024. Gdy nasi grupowi rywale zatrudniają trenera z wielkim nazwiskiem (Albania, piszemy o tym TUTAJ), to u nas nie wiemy nawet, kto jest poważnym kandydatem. Trochę więcej światła na tę sprawę postanowił rzucić Mieczysław Golba.

– Mieliśmy trenera Polaka, więc wygląda to trochę tak, jakby przyszedł czas na kogoś z zewnątrz. Ale to na razie tylko przypuszczenie, nic pewnego – powiedział dla gazety Nowiny.

– Pojawiają się różne nazwiska, zgłaszają się różni ludzie. Niedawno rozważano trzech polskich i trzech zagranicznych szkoleniowców. W tej chwili mocne są dwie kandydatury spoza kraju i jedna z Polski – dodał.

Mieczysław Golba poinformował również, że nowego opiekuna kadry powinniśmy poznać do połowy stycznia. Po chwili dodał jednak, że decyzja i rozmowy mogą ewentualnie trwać kilka dni dłużej.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE