Roberto Martinez ubiega się o posadę selekcjonera topowej reprezentacji

Data:

Brytyjskie media podają, że Roberto Martinez ubiega się o posadę jednej z topowych europejskich reprezentacji. Czy to oznacza, że nie ma szans na zatrudnienie go w drużynie biało-czerwonych?

Roberto Martinez jest jednym z kilku kandydatów do objęcia posady selekcjonera w reprezentacji Polski. On sam w rozmowie z serwisem WP Sportowe Fakty przyznawał, że od stycznia jest gotowy do podjęcia rozmów, a serwis weszło.com podawał, iż PZPN faktycznie z Hiszpanem się kontaktował.

Teraz jednak pojawiły się informacje, z których wynika, że Martinez rozmawia z kilkoma potencjalnymi pracodawcami. Wśród nich jest również jedna z topowych europejskich reprezentacji, a także – o czym pisaliśmy wczoraj – klub z Premier League. Więcej TUTAJ.

Ciekawa jest jednak kwestia zatrudnienia Martineza we wspomnianej reprezentacji. Brytyjskie media donoszą bowiem, że to Hiszpan aspiruje do jej objęcia.

Martinez ubiega się o pracę w czołowej europejskiej reprezentacji

Informacje w tej sprawie podaje Mike McGrath z Telegraph. Z jego informacji wynika, że Roberto Martinez jest mocno zainteresowany posadą selekcjonera reprezentacji Portugalii. Hiszpan miałby zastąpić Fernando Santosa, który zakończył pracę z zespołem po mundialu w Katarze.

Co ciekawe, Martinez jest także faworytem portugalskiej federacji. McGrath donosi, że jej włodarze chętnie widzieliby go w roli szkoleniowca drużyny. Na ten moment nie ma jednak więcej informacji w tej sprawie.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE