Syn Andrzeja Iwana z poruszającym wpisem po pogrzebie ojca. Podjął ważną dla kibiców decyzję

Data:

Bartosz Iwan, syn Andrzeja Iwana, zamieścił poruszający wpis w serwisie Twitter. Podziękował w nim wszystkim, którzy wzięli udział w ostatniej drodze jego ojca. 

Andrzej Iwan zmarł w wieku 63 lat. Były piłkarz reprezentacji Polski, a także m.in. krakowskiej Wisły odszedł nagle, niedługo po świętach Bożego Narodzenia. Gdy media obiegła ta straszna informacja, cały piłkarski świat zamarł.

Jakiś czas później w mediach pełno było wypowiedzi przyjaciół i znajomych Iwana. Wszyscy wspominali go niezwykle ciepło, podkreślali jednak, że były reprezentant Polski zmagał się z wieloma problemami, o których wspominał zresztą w swojej biografii pt. „Spalony”.

5 stycznia odbył się pogrzeb Andrzeja Iwana. Po uroczystościach wpis w serwisie Twitter zamieścił syn Andrzeja, Bartosz, który podjął ważną dla kibiców decyzję.

Bartosz Iwan z poruszającym wpisem po pogrzebie ojca

Bartosz Iwan zamieścił wpis na swoim profilu w serwisie społecznościowym Twitter. Podziękował w nim wszystkim uczestnikom uroczystości pogrzebowych.

– W imieniu swoim oraz całej rodziny pragniemy z całego serca podziękować wszystkim, którzy wczoraj razem z nami pożegnali Tatę. Wasza obecność, wsparcie i to w jaki sposób oddaliście mu hołd przerosło nasze oczekiwania. Niech na zawsze pozostanie w waszej pamięci – napisał.

To jednak nie koniec. Syn Andrzeja Iwana podjął również ważną z perspektywy kibiców decyzję. Oświadczył bowiem, że oznaczy pinezką na mapach Google grób swojego ojca, aby fani mogli oddać mu szacunek.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE