To Polak, a nie Erling Haaland! Co za gol naszego napastnika w Australii [WIDEO]

Data:

Oskar Zawada zdobył swojego czwartego gola w lidze australijskiej. Nasz rodak zrobił to we wspaniałym stylu.

Oskar Zawada to napastnik nowozelandzkiej drużyny Wellington Phoenix, która występuje w lidze australijskiej. Nasz rodak dobrze wkomponował się do zespołu, o czym świadczą jego ostatnie występy.

Jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia opisywaliśmy jego bramkę, którą zdobył w meczu przeciwko Perth Glory. Napastnik perfekcyjnie opanował wówczas futbolówkę, a następnie precyzyjnie posłał ją do bramki rywali. Więcej TUTAJ.

Teraz Oskar Zawada zdobył kolejnego, tym razem czwartego gola w lidze australijskiej. Polak zrobił to we wspaniałym stylu, a akcja, którą przeprowadził do złudzenia przypomina te, z których znany jest Erling Haaland.

Oskar Zawada niczym Erling Haaland

Zawada wpisał się na listę strzelców w meczu przeciwko Sydney FC. Polak otrzymał dośrodkowanie z lewej strony boiska, a następnie wręcz, oczywiście w granicach przepisów, staranował bramkarza. Jego pokaz siły przypominał ten prezentowany przez Erlinga Haalanda.

Następnie Zawada spokojnie przyjął piłkę, wyczekał obrońcę i skierował piłkę do bramki Sydney FC. Chwilę później już celebrował trafienie wspólnie z kolegami. Na wideo od 31:30:

Oskar Zawada to prawdziwy obieżyświat. W swojej karierze występował już w Niemczech, Holandii i polskiej ekstraklasie (w czterech klubach!). Obecnie gra w lidze australijskiej.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE