Boniek wie więcej? Zdradza: nie będziemy zadowoleni z nowego selekcjonera

Data:

Jeśli wierzyć medialnym spekulacjom, już tylko dni dzielą nas od ogłoszenia nazwiska nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Tymczasem tajemniczej wypowiedzi udzielił Zbigniew Boniek. Jego zdaniem nie będziemy zadowoleni z tego wyboru.

Przedłuża się oczekiwanie na nowego selekcjonera reprezentacji Polski. o tym, że Czesław Michniewicz nie poprowadzi już kadry dowiedzieliśmy się jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Od tego czasu minęły już ponad trzy tygodnie, a my nadal nie wiemy, kto będzie jego następcą.

Na giełdzie kandydatów pozostały już podobno tylko trzy nazwiska. Dzisiejsze doniesienia mediów wskazują, że najbliżej pracy jest Herve Renard, ale wiemy, jak to z tymi informacji do tej pory było. Niewykluczone również, że Cezary Kulesza dobrze bawi się tym medialnym przedstawieniem i sam wypuszcza plotki.

Tymczasem tajemniczej wypowiedzi postanowił udzielić Zbigniew Boniek. Wygląda na to, że były prezes PZPN-u wie więcej, niż przeciętny kibic. Zasugerował bowiem w Przeglądzie Sportowym, że nie będziemy zadowoleni z nowego selekcjonera.

Reprezentacja Polski. Tajemnicza wypowiedź Zbigniewa Bońka

– Niezależenie od tego, jakiego trenera wybierze Cezary Kulesza, czy polskiego, czy zagranicznego, to 50 procent opinii publicznej będzie na tak, a 50 na nie. Nowemu selekcjonerowi trudno będzie pracować w takim klimacie – powiedział Zbigniew Boniek.

– Obojętnie jakiego selekcjonera wybierze prezes, to będą mówić, że to błąd. Selekcjonera weryfikują tylko wyniki – dodał.

Nowego selekcjonera reprezentacji Polski powinniśmy poznać do końca stycznia.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE