Jakub Kamiński może zmienić klub! Wolfsburg da radę go zatrzymać?

Data:

Jakub Kamiński na celowniku klubu z Premier League. Taką informację przekazał Tomasz Włodarczyk z serwisu Meczyki.pl.

Kariera Jakuba Kamińskiego idzie jak burza. Przed obecnym sezonem zawodnik dołączył do VfL Wolfsburg przenosząc się do Niemiec z poznańskiego Lecha. Polak idealnie zaaklimatyzował się w nowym zespole i zbiera tam dobre recenzje.

Kamiński zyskał również uznanie selekcjonera Czesława Michniewicza, który powołał 20-latka na mundial. Skrzydłowy był jedną z najjaśniejszych postaci podczas turnieju. Nie dziwi więc, że wzbudził zainteresowanie innych klubów.

Tomasz Włodarczyk z serwisu Meczyki.pl donosi, że młody Polak jest na celowniku klubu z Premier League. Czy transfer jest realny?

Jakub Kamiński na celowniku klubu z Premier League

Włodarczyk podaje, że dobra dyspozycja Kamińskiego zaowocowała zainteresowaniem zespołu Leicester City. Zawodnik przypadł do gustu skautom, a także sztabowi szkoleniowemu angielskiej drużyny.

W tym momencie transfer do Anglii wydaje się jednak mało realny. Wszak Wolfsburg pozyskał zawodnika całkiem niedawno, ma go na kontrakcie, a Kamiński rozwija się ponad miarę. Trudno uwierzyć więc w to, że Niemcy zdecydują się go sprzedać.

W obecnym sezonie młody Polak rozegrał dla niemieckiego zespołu 15 spotkań, w których zdobył jedną bramkę. Zwykle wychodzi na murawę w podstawowym składzie swojej drużyny. Serwis Transfermarkt wycenia go obecnie na 10 milionów euro.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE