„Areanapoli.it”: Zieliński odejdzie z Napoli! Trafi do największego rywala?!

Data:

Serwis areanapoli.it podaje zaskakujące informacje. Dziennikarze twierdzą, że Piotr Zieliński odejdzie z SSC Napoli. Może nawet trafić do wielkiego rywala klubu spod Wezuwiusza.

Piotr Zieliński odejdzie z SSC Napoli? Takie informacje podaje włoski serwis areanapoli.it. Dziennikarze podnoszą kwestie, które pojawiały się wcześniej w innych lokalnych mediach.

Sugerują bowiem, że władze SSC Napoli chcą obniżyć Zielińskiemu pensję. Ten, co zrozumiałe, nie chce się na to zgodzić. Dziennikarze piszą, że klub i Polak nie porozumieli się w sprawie przedłużenia kontraktu na dotychczasowych warunkach finansowych.

– Napoli chce kontynuować politykę ograniczania kosztów, co de facto doprowadziło do ostatnich rozstań z Insigne i Mertensem. Propozycja ewentualnego przedłużenia kontraktu nie będzie więc zawierała podwyżki, ani pozostania na obecnym pułapie finansowym. Zieliński musiałby więc zaakceptować niższą ofertę, aby pozostać w Neapolu – czytamy.

Piotr Zieliński trafi do największego rywala Napoli?

Na tym jednak nie koniec. Włosi sugerują bowiem, że Zieliński może związać swoją przyszłość… z Juventusem Turyn.

– Jego przyszłość może być nawet związana z Juventusem. Powód? Aurelio De Laurentiis (prezes SSC Napoli – przyp. red.) chce kontynuować politykę obniżania pensji podjętą wraz z letnią rewolucją i tym samym obciąć Polakowi zarobki. Pomocnik nie ma jednak zamiaru drastycznie ich obniżać – czytamy.

Portal podaje, że Zieliński znajduje się również na celowniku AC Milan. Dodatkowo wcześniej był łączony m.in. z FC Liverpool, a także londyńskim West Hamem.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE