Strzelał gole dla Barcelony i Chelsea. Teraz może trafić do więzienia!

Data:

Samuel Eto’o może wpaść w duże kłopoty. Utytułowany napastnik, który strzelał mnóstwo goli m.in. dla takich klubów jak FC Barcelona czy Inter Mediolan, ma na swoim koncie poważne oskarżenia. Grozi mu nawet więzienie.

Samuel Eto’o to bez wątpienia jeden z najlepszych piłkarzy początku XXI wieku. Z FC Barceloną zdobył dwukrotnie Ligę Mistrzów, a w 2010 roku powtórzył to osiągnięcie w barwach Interu Mediolan. Był pierwszym piłkarzem, który wygrał Ligę Mistrzów dwa razy z rzędu w dwóch różnych klubach.

Podobne sukcesy osiągał również w barwach reprezentacji Kamerunu. Samuel Eto’o wraz z kadrą dwukrotnie wygrał Puchar Narodów Afryki, raz zdobył srebro, a do tego należy jeszcze dodać złoto podczas Igrzysk Olimpijskich w Sydney.

Po zakończeniu kariery poszedł w stanowiska dyrektorskie. Został nawet prezesem Kameruńskiej Federacji Piłkarskiej. Nie oznacza to jednak, że ma upragniony spokój. Kilkanaście miesięcy temu bowiem kobieta, która nazywa się Erika do Rosario Nieves została uznana za jego córkę. Równocześnie wystąpiła z rozczeniami względem swojego ojca.

Początkowo sąd zobowiązał Samuela Eto’o do płacenia kwoty 1400 euro miesięcznie na rzecz Nieves. Kobieta nie jest jednak zadowolona z takiego werdyktu. Żąda od byłego piłkarza 90 tysięcy euro. Gdyby zapadł taki wyrok, a Eto’o tego nie zapłaci, to może trafić nawet do więzienia.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE