Falstart reprezentacji Polski. Nasza kadra przegrała z Portugalią w ME U-19 [WIDEO]

Data:

To nie tak miało być. W pierwszym meczu Mistrzostw Europy do lat 19 reprezentacja Polski dość gładko przegrała z Portugalią. Szczególnie drugi gol pokazał kunszt naszych przeciwników.

Mistrzostwa Europy do lat 19 to wąskie i elitarne grono. W całym turnieju bierze udział tylko osiem najlepszych drużyn, a w tym towarzystwie jest reprezentacja Polski. To już powód do domu i pochwał pod adresem podopiecznych trenera Marcina Brosza.

Wiadomo jednak, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Dlatego spore grono kibiców miało nadzieję, że ten turniej rozpocznie się dla nas pozytywnie. Nic jednak bardziej mylnego. Długimi momentami w meczu z Portugalią nasza reprezentacja do lat 19 była po prostu bezradna.

Być może o wyniku całego spotkania przesądził jego początek. Bowiem Portugalia objęła prowadzenie bardzo szybko, już w 4.minucie. Nie była to wyrafinowana akcja. Ot, zwykły rzut wolny, wrzutka i strzał głową z bliskiej odległości. Wszystko możecie zobaczyć na załączonym poniżej wideo.

Drugi gol dla Portugalii był już dużo bardziej widowiskowy, choć i tutaj nasi kadrowicze nie byli bez winy. Jeden z nich stracił piłkę tuż przed polem karnym, tę przejął Hugo Felix, który balansem ciała minął kolejnych naszych zawodników i pewnym strzałem umieścił piłkę w bramce. Zobaczcie tego gola.

Polska przegrała ten mecz zasłużenie. Nic jednak jeszcze nie jest stracone, bo w drugim meczu nasza kadra zagra z Maltą. W trzecim Biało-Czerwoni zagrają z Włochami. Do półfinału awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE