Tomasz Hajto atakuje Josue. Kontrowersyjna opinia byłego kadrowicza

Data:

Tomasz Hajto słynie ze swojej medialnej szczerości, która nierzadko obraca się przeciwko niemu. Kontrowersyjne teorie byłego reprezentanta Polski to dla niego chleb powszedni. Hajto tym razem na celownik wziął jedną z najważniejszych postaci w warszawskiej Legii.

Chodzi o Josue, który oprócz ogromnych umiejętności, posiada także krnąbrny i konfliktowy charakter. Bardzo często doprowadza on do nieprzyjemnych sytuacji na boisku i skutkuje otrzymaniem żółtej lub nawet czerwonej kartki.

Portugalczyk to obecnie kapitan Legii, lecz Tomasz Hajto nie jest przekonany, czy na pewno daje on warszawiakom więcej, niż zabiera.

– Jakim piłkarzem w Legii jest Josue? Wziąłbym pod uwagę wszystkie dobre i złe rzeczy, które robi. Złe zachowania, złe wybory, złe podejście i mental. Nie wiem, czy nie byłoby tak, że te wszystkie złe rzeczy by przeważyły – powiedział Hajto w programie „Cafe Futbol”.

– Nie wiem, czy on jest piłkarzem, z którym chciałbym być w jednej drużynie. Fajnie, że strzelił gola. Ale są jeszcze czerwone kartki i ciągłe kłótnie sędziami. Nie od tego jest kapitan. […] Dla mnie to on Legię ciągnie w dółskwitował wielokrotny reprezentant naszego kraju.

Josue w tym sezonie rozegrał dla Legii 37 spotkań, w których strzelił osiem goli i zanotował trzy asysty. Dodatkowo zebrał już na swoim koncie aż 10 żółtych oraz jedną czerwoną kartkę, co tylko potwierdza, jak agresywnym jest zawodnikiem.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE