Ile?! Majątek Łukasza Podolskiego to niewiarygodna kwota

Data:

Lukas Podolski na tak zwane stare lata przeszedł do Górnika Zabrze, czym spełnił obietnicę daną kibicom tego klubu. Urodzony w Gliwicach reprezentant Niemiec mógł odejść do zespołu, w którym zarobiłby znacznie więcej, jednak jego słowo to rzecz honorowa. Poza tym na brak pieniędzy Podolski narzekać naprawdę nie musi.

Podolski podczas swojej kariery grał w takich klubach jak FC Köln, Bayern Monachium, Arsenal, Inter czy Galatasaray, więc zdołał zarobić na piłce majątek. Jako nie tylko świetny zawodnik, ale też najzwyczajniej w świecie łebski gość „Poldi” doskonale wiedział, jak za sprawą biznesu pomnożyć pieniądze.

38-latek jest właścicielem sieci kebabów Mangal Doener, która działa głównie w Kolonii, czyli w bardzo bliskim sercu piłkarza mieście. Fast food serwowany przez firmę Podolskiego doczekał się już 27 lokali, z czego 19 działa właśnie w Kolonii.

Interes kręci się znakomicie i stale prosperuje. Popularność kebabów u naszych zachodnich sąsiadów jest ogromna, a nazwisko gwiazdora Górnika przyciąga masę kibiców. Poza tym, według opinii konsumentów, Mangal Doener oferuje po prostu przepyszne, dobre jakościowo jedzenie, co w przypadku kebabów nie jest przecież oczywistością.

Ile więc na piłce i biznesie zarobił Lukas Podolski? Jak dowiedział się portal „TumSport” na koncie mistrza świata z 2014 roku znajduje się kwota oscylująca w granicach 210 milionów euro! Ta niewiarygodna kwota sprawia, że Podolski w żadnym wypadku nie musi martwić się o swoją sportową emeryturę.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE