Mateusz Borek: Brazylia miała kapitalny skład, ale nie wygrała niczego

Data:

Mateusz Borek na antenie TVP podsumował zakończony w niedzielę Mundial w Katarze. Wskazał największe olśnienia, największe rozczarowania, a także ocenił występ reprezentacji Polski. To było jedno, ale za to bardzo mocne zdanie.

Mateusz Borek, jako komentator TVP Sport spędził w Katarze całe mistrzostwa świata. Komentował dwa mecze Polaków, wiele hitów fazy grupowej, a także półfinał Francja – Maroko. Z kolei podczas finału Argentyna – Francja był prowadzącym studio prosto z Kataru.

Zaraz po zakończonym finale, został poproszony o swoje podsumowanie mistrzostw. Największym olśnieniem dla niego był mecz finałowy. – Na pewno poziom finału. Był kosmiczny, najlepszy jaki miałem okazję kiedykolwiek obejrzeć. Lśnił Kylian Mbappe, lśnił Lionel Messi – powiedział dla TVP Sport.

Zdaniem komentatora największym rozczarowaniem był występ reprezentacji Brazylii. – Brazylia miała kapitalny skład, ale nie wygrała niczego. Na pewno reprezentacja Niemiec plus trzeci zespół poprzedniego mundialu, czyli Belgia – podkreślił.

Dostało się również reprezentacji Polski. Mateusz Borek występ naszej kadry podsumował jednym zdaniem: – To wszystko, co wydarzyło się po całkiem niezłym występie reprezentacji Polski. To zamieszanie, premie… Be!

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE