Cezary Kowalski: Brat Arkadiusza miał dzwonić do prezesa Kuli

Data:

Czy jeden z czołowych zawodników reprezentacji postawił ultimatum w sprawie Michniewicza? Taką informację przekazał dziennikarz Polsatu Sport – Cezary Kowalski. Nie podał nazwiska piłkarza wprost, ale sugestia, który to, jest bardzo mocna. Zresztą niedługo później, pod nazwiskiem odpowiedział mu brat rzeczonego zawodnika.

Dziś wiemy, że Czesław Michniewicz przestanie być selekcjonerem reprezentacji Polski 31 grudnia 2022 roku. W mediach od dłuższego czasu mówi się, że to również efekt konfliktu z najważniejszymi zawodnikami naszej kadry. Dlatego, mimo zrealizowania celu i wyjścia z grupy na Mundialu, nastąpi zmiana selekcjonera.

Więcej światła na konflikt Michniewicza z piłkarzami już jakiś czas temu rzucił Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl. W programie na YouTube ujawnił, że jeden z zawodników przekazał przez brata władzom PZPN, że zakończy reprezentacyjną karierę, jeśli Michniewicz zostanie na stanowisku.

Teraz Cezary Kowalski z Polsatu Sport uściślił tę informację. Według jego wiadomości do wiceprezesa PZPN-u dzwonił brat Arkadiusza Milika. Nazwiska nie użył, ale sugestia jest dość wyraźna. – Brat Arkadiusza miał dzwonić do prezesa Kuli, aby ten przekazał prezesowi wszystkich prezesów, że jak nie będzie zmiany trenera, to jego brat w kadrze więcej nie zagra – napisał Kowalski.

Na tego tweeta odpowiedział mu brat Arkadiusza Milika – Łukasz. – Rozmawiałem z prezesem Kulą, rozmawiałem przed chwilą z prezesem Kuleszą i obaj dementują pańskie „rewelacje”. Gdzie jest dziennikarska rzetelność? PS: Z Arkiem takiego tematu nigdy nie poruszałem – napisał Łukasz Milik.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE