Szczyt bezczelności! Rosyjski piłkarz zaatakował Lewandowskiego

Data:

Georgij Dżykija, zawodnik Spartaka Moskwa, zabrał głos ws. Roberta Lewandowskiego. Słowa Rosjanina na temat kapitana naszej reprezentacji są wyjątkowo bezczelne.

Rosjan wciąż boli fakt, iż został odseparowani od światowego i europejskiego futbolu zarówno na poziomie klubowym, jak i reprezentacyjnym. Świadczy o tym wypowiedź Georgija Dżykiji, obrońcy Spartaka Moskwa.

Zawodnik odniósł się do wypowiedzi Roberta Lewandowskiego, który kilka miesięcy temu oświadczył, że nie wyobraża sobie, aby reprezentacja Polski rywalizowała z Rosją w barażach o awans do mundialu. Było to rzecz jasna pokłosie zbrodniczej inwazji putinowskiej armii na Ukrainę.

Dżykija wypowiedział bezczelne słowa na temat kapitana naszej drużyny narodowej. Trudno uwierzyć, że – w obliczu tego, co dzieje się za naszą wschodnią granicą – był w stanie przedstawić taką opinię.

Rosjanin atakuje Lewandowskiego

Georgij Dżykija oznajmił, że… być może Robert Lewandowski posiada polityczne aspiracje, stąd jego wypowiedź na temat bojkotu Rosji w rozgrywkach międzynarodowych.

Może Robert Lewandowski chce zostać politykiem? To dziwne, że piłkarze, którzy zawsze powtarzali, że sport powinien być oddzielany od polityki i zachowywali się poprawnie, nagle w jednej chwili zmienili zdanie – powiedział Dżykija nawiązując do słów „Lewego” sprzed kilku miesięcy.

Jednocześnie piłkarz Spartaka Moskwa stwierdził, że… nie miałby problemu z podaniem ręki Lewandowskiemu. – Ale spokojnie, podałbym rękę Lewandowskiemu. Nie wiem, czy uścisnąłby mi dłoń, czy nie, ale zostawiłbym to do jego decyzji – powiedział.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj