Jan Bednarek „znokautował” kibica. Potrzebna była pomoc [WIDEO]

Data:

Przykra sytuacja podczas sparingowego meczu Southampton FC. Podczas jednej z akcji Jan Bednarek wybił piłkę w trybuny. Zrobił to jednak tak niefortunnie, że trafił jednego z kibiców. Na reakcję polskiego obrony nie trzeba było długo czekać.

Southampton FC powoli kończy okres przygotowawczy do nowego sezonu. Po spadku z Premier League drużyna „Świętych” kolejne rozgrywki zaczną wyjątkowo wcześnie, bowiem sezon Championship rusza już za tydzień.

W ostatnim spotkaniu sparingowym Southampton FC zremisował z tureckim zespołem Gozetepe. Wynik spotkania zszedł jednak na dalszy plan, bo wszyscy komentowali wideo, które szybko trafiło do internetu. Widać na nim, jak Jan Bednarek wybija piłkę w trybuny. Piłka jednak niefortunnie trafiła jednak z kibiców.

Kibicowi szybko udzielono pomocy, a w sukurs służbom popędził również Jan Bednarek. Reprezentant Polski chciał się upewnić, że z kibicem jest już wszystko dobrze, żeby mu pomóc i przeprosić. Po końcowym gwizdku natomiast sprezentował mu swoją koszulkę.

Do całego zdarzenia z Jancem Bednarkiem w roli głównej doszło w 61. minucie przedsezonowego sparingu Göztepe z Southampton. Mecz zakończył się wynikiem remisowym 1:1.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE