Dziennikarz ujawnia kulisy wywiadu z Ronaldo! Portugalczyk wywołał trzęsienie ziemi

Data:

Piers Morgan, dziennikarz, który przeprowadził wywiad z Cristiano Ronaldo, teraz ujawnił jego kulisy. Rozmowa odbiła się szerokim echem w całym piłkarskim świecie.

Wywiad Ronaldo z Morganem wstrząsnął piłkarskim środowiskiem na Wyspach Brytyjskich. Portugalczykowi, mówiąc kolokwialnie, mocno się ulało. Zawodnik „przejechał się” zarówno po swoim trenerze Eriku Ten Hagu, jak i po władzach Manchesteru United.

Nieoficjalnie wiadomo, że władze „Czerwonych Diabłów” są w szoku po wywiadzie piłkarza. Ich zdaniem jest to brak szacunku zarówno wobec nich, jak i całej społeczności zrzeszonej pod herbem Manchesteru United. Więcej o wywiadzie Ronaldo pisaliśmy TUTAJ.

Ujawnia kulisy wywiadu z Ronaldo. Piers Morgan zabrał głos

Teraz głos ws. wywiadu z Ronaldo zabrał dziennikarz, który go przeprowadził, czyli Piers Morgan. Ujawnił on nieco kulis rozmowy z Portugalczykiem, która sprawiła, że kibicom na Wyspach Brytyjskich „opadły szczęki”.

– Cóż, Cristiano poprosił mnie żebym to zrobił. Nie prosiłem go, to on mnie. To wszystko było niedawno. Myślał o tym od jakiegoś czasu. Myślę, że nie jest tajemnicą to, że czuł głęboką i narastającą frustrację z powodu tego co działo się w United w ciągu ostatniego roku – powiedział Morgan.

Morgan przyznał również, że Ronaldo miał świadomość burzy, którą wywoła udzielając wywiadu. – Wiedział, że to co robi będzie zapalające i zatrzęsie niektórymi klatkami, ale czuł przy tym że powinien to zrobić. On wie, że ludzie będą go krytykować, ale wie też, że to co mówi jest prawdą. Czasami prawda boli – stwierdził dziennikarz.

WYBRANE DLA CIEBIE