Ronaldo w szoku. Tak zareagował jego kolega z Manchesteru po słynnym wywiadzie [WIDEO]

Data:

Cristiano Ronaldo był zaskoczony reakcją Bruno Fernandesa, kolegi z reprezentacji Portugalii oraz Manchesteru United. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać chłodne powitanie zawodników.

Wywiad, którego udzielił Cristiano Ronaldo Piersowi Morganowi odbił się szerokim echem i zszokował opinię publiczną na Wyspach Brytyjskich. Portugalczyk nie zostawił bowiem suchej nitki na trenerze Manchesteru United, a także na władzach klubu.

– Ludzie powinni chcieć usłyszeć słowa prawdy. Tak, czuję się zdradzony i czułem, że niektórzy nie chcieli mnie tu (w Manchesterze United – przyp. red.) widzieć, nie tylko w tym roku, ale również w poprzednim. (…) Nie czuję szacunku do Erika ten Haga, ponieważ on nie pokazuje szacunku wobec mnie. Jeśli nie masz dla mnie szacunku, ja nie będę go miał dla ciebie – powiedział Portugalczyk. Więcej TUTAJ.

Wywiad, którego udzielił piłkarz odbił się szerokim echem. Władze klubu są wściekłe i traktują zachowanie Ronaldo, jak brak szacunku dla klubu, jak i zawodników oraz kibiców.

Ronaldo był w szoku. Chodzi o zachowanie kolegi z Manchester United

Teraz do sieci trafiło nagranie ze zgrupowania reprezentacji Portugalii. Możemy na nim zobaczyć również Cristiano Ronaldo, który przeżył niemałe zaskoczenie.

Chodzi o Bruno Fernandesa, pomocnika Manchesteru United, który dzieli z Ronaldo szatnię również podczas reprezentacyjnych zgrupowań. Na nagraniu widać, jak piłkarz wchodzi do szatni, dostrzega gwiazdora, zbliża się do niego i stosuje chłodne powitanie. Następnie Ronaldo wyciąga dłoń na powitanie, Fernandes jednak najpierw odkłada plecak, a dopiero później podaje mu rękę.

Fernandes rzuca kilka słów, a następnie szybko się odwraca i odchodzi. Po minie Ronaldo widać, że był zaskoczony zachowaniem klubowego i reprezentacyjnego kolegi. Wyraz twarzy gwiazdora był bowiem bardzo wymowny.

WYBRANE DLA CIEBIE