Krychowiak opublikował niepozorne zdjęcie. Takich reakcji raczej się nie spodziewał

Data:

Grzegorz Krychowiak opublikował na swoim profilu społecznościowym niepozorne zdjęcie. Pod fotografią zaroiło się od nieprzychylnych komentarzy.

O Grzegorz Krychowiaku głośno zrobiło się ostatnio nie tylko za sprawą występów na mundialu w Katarze. Piłkarz, w rozmowie na kanale Meczyki.pl, dość szeroko odniósł się również do kwestii premii dla zawodników.

– Przecież my o nic się nie prosiliśmy. Nie wyciągaliśmy po nic rąk. To były pieniądze, których nikt od nikogo nie chciał. Nie wiedzieliśmy nawet, czy to jest do końca na poważnie. Zostaliśmy tą propozycją po prostu zaskoczeni, ale ustaliliśmy, że jeśli to ma się faktycznie zmaterializować, to duża część tej kwoty musi pójść na cele charytatywne – mówił zawodnik saudyjskiego Al-Shabab.

Krychowiak dodał też, że za awans do fazy finałowej turnieju reprezentantom obiecano „ogromną kwotę”. – Przyjęliśmy to do wiadomości, ale od początku słuchało się tego wszystkiego z dużym niedowierzaniem – opowiadał środkowy pomocnik. Więcej TUTAJ.

Krychowiak opublikował niepozorne zdjęcie. W komentarzach fala hejtu

Wywiad przeszedł do historii i wydawałoby się, że jego echa nie będą więcej wybrzmiewać, jednak – jak mawia klasyk – nic bardziej mylnego. Przekonał się o tym wspomniany Krychowiak, który zamieścił na Instagramie zdjęcie wykonane podczas treningu w saudyjskim Al-Shabab.

Pod fotografią, która nie przedstawia niczego szczególne, ot biegnącego za piłką „Krychę”, wylała się fala hejtu. Krytyka w stronę pomocnika naszej reprezentacji opierała się m.in. właśnie na wspomnianym wywiadzie dla kanału Meczyki.pl.

– To jak będzie zrzuta z kolegami na te biedne dzieci to się dorzucę trochę. Akurat to co z FIFA przyszło to by było na święta dla potrzebujących. Chorwacja gra za darmo i funkcjonuje – napisał jeden z kibiców (pisownia oryginalna).

Inni zwyczajnie uderzali w umiejętności piłkarskie Krychowiaka sugerując, by ten dał sobie spokój z kadrą. – Klub adekwatny do twojego obecnego poziomu piłkarskiego – stwierdził internauta. – Proponuje tam zostać. A reprezentacja tylko na tym zyska – dodał kolejny.

WYBRANE DLA CIEBIE