To już nie są spekulacje. Herve Renard może zostać selekcjonerem Polaków!

Data:

To już nie są spekulacje. Herve Renard, szkoleniowiec Arabii Saudyjskiej, może zostać selekcjonerem reprezentacji Polski – Temat jest grany – mówi jeden z ekspertów.

Herve Renard jest dobrze znany polskim kibicom. Podczas mundialu prowadził reprezentację Arabii Saudyjskiej, którą biało-czerwoni pokonali 2-0. Wcześniej, w wypowiedziach medialnych, Renard przyznawał, że chętnie poprowadziłby naszą reprezentację. Francuz ma bowiem polskie korzenie.


Temat zatrudnienia Renarda przez PZPN od jakiegoś czasu przewija się w polskich mediach, jednak jak dotąd, jedynie w formie spekulacji. Okazuje się, że teraz, zgodnie z tym, co podał na kanale Meczyki.pl dziennikarz Bożydar Iwanow, jest to bardzo możliwa opcja.

Herve Renard trenerem reprezentacji Polski? To już nie są wyłącznie spekulacje

Iwanow przyznaje, że PZPN faktycznie rozważa zatrudnienie Herve Renarda w roli selekcjonera reprezentacji Polski. Muszą być oczywiście jednak spełnione pewne warunki Francuza. Przede wszystkim te finansowe.

– Temat Hervé Renarda jest grany. Wiem ze swoich źródeł, że jest polecany i on chętnie by tę pracę wziął, oczywiście przy odpowiednich warunkach finansowych – powiedział Iwanow.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

 

WYBRANE DLA CIEBIE