Ujawniono nazwiska trzech trenerów, z którymi rozmawiał PZPN. Wśród nich jest faworyt kibiców!

Data:

Serwis weszło.com podaje informacje dotyczące nazwisk zagranicznych trenerów, z którymi kontaktował się PZPN. Wśród nich jest również szkoleniowiec, którego zatrudnienia oczekuje spora grupa polskich kibiców.

Serial związany z wyborem selekcjonera dla reprezentacji Polski wciąż trwa. Decyzja w tej sprawie nie zapadła, jednak media każdego dnia przekazują nowe informacje w tej sprawie. Kręci się również karuzela nazwisk, na której znajdują się zarówno polscy, jak i zagraniczni szkoleniowcy.

Nowe informacje ws. wyboru selekcjonera biało-czerwonych przekazuje serwis weszło.com. Dziennikarze podali nazwiska trzech zagranicznych trenerów, z którymi rozmowy podjął PZPN. Informacje o tych szkoleniowcach już wcześniej przewijały się w mediach.

Wśród nich jest również ten, o którym bardzo ciepło wypowiadają się polscy kibice. Ich zdaniem byłby to najlepszy kandydat do objęcia naszej kadry.

Ujawniono nazwiska zagranicznych trenerów. To z nimi kontaktował się PZPN

Portal weszło.com podaje, że PZPN podjął już rozmowy z trzema zagranicznymi szkoleniowcami. Są to: Vladimir Petković, Herve Renard oraz Roberto Martinez, czyli były selekcjoner reprezentacji Belgii. Orędownikami jego zatrudnienia są polscy kibice, którzy często publikują w sieci przychylne mu komentarze.

Od tamtego momentu (od 22 grudnia – przyp. red.) odbyło się kilka tur rozmów. Przeszkodą w przypadku zatrudnienia przez PZPN, któregoś z dwóch pierwszych trenerów są umowy, które ich obecnie obowiązują (Renard i Petković mają ważne umowy – przyp. red.) – czytamy na portalu.

Czy to oznacza, że szkoleniowcem biało-czerwonych zostanie Roberto Martinez? Tutaj największą rolę mają odegrać finanse, choć jak podają dziennikarze weszło.com, PZPN jest gotowy na znaczny wydatek. Cały tekst TUTAJ.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE