Kadrowicze dostali zakaz dziękowania Michniewiczowi? Tak twierdzi znany dziennikarz!

Data:

Czy to może być prawda? Zdaniem znanego i zwykle świetnie poinformowanego dziennikarza, piłkarze reprezentacji Polski dostali zakaz publicznego dziękowania Czesławowi Michniewiczowi.

Kadencja Czesława Michniewicza zakończyła się z ostatnim dniem 2022 roku, ale jej echa wciąż są świetne słyszalne. Teraz pojawił się kolejny news, w którego aż ciężko uwierzyć. Krzysztof Stanowski poinformował bowiem, że piłkarze mogli dostać zakaz publicznego dziękowania byłemu już selekcjonerowi.

Krzysztof Stanowski powiedział o tym w programie Stan Futbolu na antenie TVP Sport. Dyskusję wywołał Mateusz Rokuszewski, redaktor naczelny portalu Weszło.com. – Wymowne jest, że żaden piłkarz w social mediach nie pożegnał Czesława Michniewicza, a w ostatnich latach było to normą. Ktoś powie, że to dorabianie jakiejś teorii, ale nie wydaje mi się, bo nawet Jerzy Brzęczek się takich pożegnań doczekał.

Piłkarze nie podziękowali Michniewiczowi. Ktoś wydał im zakaz?

Krzysztof Stanowski odpowiedział na to następująco: – Wielu piłkarzy zadzwoniło do niego (selekcjonera Czesława Michniewicza – przyp. red) prywatnie i podziękowało mu za współpracę. Rzeczywiście publicznie tego nie było i moim zdaniem to nie jest przypadek. To znaczy, że został po prostu wydany zakaz.

Mateusz Rokuszewski nie mógł uwierzyć w taką informację. – Ale jak to, ze strony kogo? – dopytywał kompletnie zdziwiony redaktor naczelny portalu Weszło. – Można sobie wyobrazić ze strony kogo, czyli PR-owców – odpowiedział Krzysztof Stanowski.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE