Reprezentant Polski ujawnia. „To piłkarze zwolnili Czesława Michniewicza”

Data:

Niespodziewanie znalazł się reprezentant Polski, który wypowiedział się o zwolnieniu Czesława Michniewicza. On akurat nie ma żadnych wątpliwości. Jego zdaniem to piłkarze przesądzili o tym, że czeka nas wybór nowego selekcjonera reprezentacji Polski.

Od tygodnia nasza kadra pozostaje bez szkoleniowca. Wygasająca 31 grudnia 2022 roku umowa z Czesławem Michniewiczem nie została przedłużona i teraz trwa poszukiwanie jego następcy. O tym, że Michniewicz nie poprowadzi już reprezentacji zdecydowało kilka czynników. Przede wszystkim fatalny styl prezentowany przez drużynę narodową podczas mistrzostw świata w Katarze, ale też afery, który wybuchały już po Mundialu. Przede wszystkim „afera premiowa”.

Do tej pory żaden z reprezentantów Polski nie skomentował odejścia Michniewicza. Nikt nie podziękował mu za współpracę w mediach społecznościowych. Przypomnijmy, że kilku reprezentantów dziękowało w ten sposób np. Jerzemu Brzęczkowi.

Głos w tej sprawie postanowił zabrać Jacek Bąk. 96-krotny reprezentant Polski, uczestników mistrzostw świata w 2002 i 2006 roku oraz EURO 2008 jest zdania, że to piłkarze zwolnili Czesława Michniewicza.

– Osobiście zostawiłbym Michniewicza na stanowisku. Zaznaczyłbym, że pewne rzeczy trzeba zmodyfikować, ale kontynuowałbym tę współpracę. Wydaje mi się, że decydujący wpływ mieli piłkarze, którzy zwolnili selekcjonera – powiedział Jacek Bąk w rozmowie z TVP Sport.

Jeśli wierzyć medialnym spekulacjom, to nowego selekcjonera powinniśmy poznać do końca stycznia.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE