Doniesienia z Anglii o zatrudnieniu Gerrarda przez PZPN. Temat jest poważny

Data:

Steven Gerrard podjął rozmowy z PZPN ws. objęcia funkcji selekcjonera reprezentacji Polski. Teraz nowe doniesienia w tej sprawie podają Anglicy.

Wczoraj w mediach gruchnęła niespodziewana informacja. Tomasz Włodarczyk, redaktor naczelny serwisu meczyki.pl, podał, że PZPN podjął rozmowy z nowym kandydatem na selekcjonera reprezentacji Polski. Ta osoba to Steven Gerrard.

– Udało mi się ustalić, że pod koniec tygodnia Steven Gerrard ma dać odpowiedź PZPN-owi. Wtedy będzie jasne, czy dojdzie do dalszych negocjacji ws. objęcia przez niego posady selekcjonera reprezentacji Polski – podał dziennikarz. Więcej TUTAJ.

Teraz w całej sprawie pojawiły się nowe doniesienia. Przedstawia je angielski tabloid „The Sun”.

Anglicy potwierdzają. Steven Gerrard poważnie rozważa ofertę PZPN

„The Sun” potwierdza doniesienia Tomasza Włodarczyka. Angielscy dziennikarze przyznają, że PZPN faktycznie podjął rozmowy z byłym szkoleniowcem Glasgow Rangers oraz Aston Villi.

Na tym jednak nie koniec. „The Sun” informuje bowiem, że Steven Gerrard poważnie podchodzi do złożonej propozycji. – Gerrard poważnie rozważa ofertę, a Polska jest gotowa rozwiązać wszelkie problemy. PZPN jest gotów zaoferować olbrzymią pensję – czytamy.

Jak podają angielscy dziennikarze, w całej sprawie istotny jest fakt, że potencjalne zatrudnienie Gerrarda przez polską federację przełoży się na wzrost dochodów z umów sponsorskich, na co liczy PZPN.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE