PZPN kontaktował się z Diego Simeone! Argentyńczyk odpowiedział

Data:

Roman Kołtoń, dziennikarz Prawdy Futbolu, ujawnił zaskakującą informację. Okazuje się, że PZPN kontaktował się z Diego Simeone!

Niedawno w mediach wybrzmiała informacje, że Diego Simeone, aktualny trener Atletico Madryt, poinformował władze klubu, że zamierza odejść po sezonie. Argentyńczyk opuści więc klub po wielu latach pracy.

Natychmiast pojawiły się informacje dotyczące jego potencjalnego następcy, a wśród nich wymieniany jest np. Luis Enrique. Co natomiast z Simeone? Zaskakującą informację podał Roman Kołtoń, dziennikarz Prawdy Futbolu.

Popularny „Roko” podał, że PZPN… podjął rozmowy z Argentyńczykiem pytając go czy ten zechciałby zostać selekcjonerem reprezentacji Polski. Simeone odpowiedział.

PZPN kontaktował się z Diego Simeone

Kołtoń podał, że przedstawiciele polskiej federacji rozmawiali z aktualnym szkoleniowcem Atletico Madryt. Oczywiście w kontekście pracy z reprezentacją Polski. Okazuje się, że Argentyńczyk odpowiedział.

Simeone oświadczył, że chce wypełnić umowę z Atletico. To z kolei byłoby niezgodne z wcześniejszymi doniesieniami, że chce odejść z klubu po sezonie. Argentyńczyk dodał również, że jedyną reprezentacją, którą może poprowadzić jest drużyna Albicelestes.

– Absolutnym hitem i sensacją jest informacja, że przedstawiciel Cezarego Kuleszy skontaktował się z Diego Simeone. To fakt, który potwierdził mi prezes Kulesza. Rzeczywiście miał ideę takiego wielkiego nazwiska za sterami reprezentacji. Simeone ma jednak inne plany. On chce wypełnić kontrakt z Atletico, a jedyną kadrą, jaką mógłby objąć, jest Argentyna – powiedział Kołtoń.

Najpoważniejszymi kandydatami do objęcia reprezentacji Polski są, według „Przeglądu Sportowego”, Vladimir Petković, Paulo Bento oraz Steven Gerrard. W tym momencie trudno wskazać, który z nich jest faworytem.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE