Jacek Góralski odważnie o nowym selekcjonerze reprezentacji Polski

Data:

Jacek Góralski, zawodnik niemieckiego VfL Bochum, kolejny raz wypowiedział się na temat wyboru selekcjonera reprezentacji Polski. Piłkarz nie bawił się w dyplomację i znów jasno wyraził swoje zdanie w tej sprawie.

Jacek Góralski to jeden z najbardziej „charakternych” graczy reprezentacji Polski. Popularny „Góral” jest zadziorny zarówno na murawie, jak i poza nią. Widać to w wypowiedziach medialnych, których – rzadko, bo rzadko – udziela zawodnik niemieckiego VfL Bochum.

Kilka tygodni temu informowaliśmy o komentarzu Góralskiego ws. wyboru selekcjonera reprezentacji Polski. Pomocnik, który na boisku nigdy się nie oszczędza, przyznał wówczas, że jego zdaniem drużynę narodową powinien prowadzić Polak. Więcej TUTAJ.

Teraz piłkarz ponownie został poproszony o wyrażenie swojej opinii w tej sprawie. Góralski kolejny raz zdecydował się na bezkompromisowy komentarz oraz ocenę sytuacji związanej z wyborem szkoleniowca dla kadry narodowej.

Jacek Góralski o wyborze selekcjonera reprezentacji Polski

Góralski kolejny raz przyznał, że nie zamierza zmieniać swojego zdania ws. narodowości selekcjonera reprezentacji. W jego ocenie, tak jak powiedział to wcześniej, powinien być to nasz rodak. Dlaczego?

– To polscy trenerzy osiągali najlepsze wyniki z reprezentacją. Trener z zagranicy nigdy nie da takiej gwarancji – powiedział pomocnik, który udzielił wywiadu dla serwisu WP Sportowe Fakty.

Mieliśmy ostatnio Paulo Sousę, który nie wyszedł z grupy mistrzostw Europy. Nikt nie był z tego zadowolony. Pamiętamy też, w jakich okolicznościach odszedł z kadry. Nie zmienię swojego zdania w tej kwestii – podsumował.

Czy w związku z tą wypowiedzią, w obliczu wyboru zagranicznego selekcjonera, Jacek Góralski może mieć problemy z grą w kadrze?

WYBRANE DLA CIEBIE