Wzruszające kulisy pożegnania Błaszczykowskiego. Kamery wszystko nagrały [WIDEO]

Data:

Piękny rozdział Jakuba Błaszczykowskiego w reprezentacji Polski dobiegł końca. Legendarny skrzydłowy zagrał szesnaście minut w meczu z Niemcami, po czym został pożegnany we wzruszający sposób. Wszystko zostało nagrane.

– To jeszcze do mnie nie dotarło. Musi upłynąć dużo czasu, muszę to sobie wszystko w głowie poukładać – mówił podczas przedmeczowej konferencji.

Jakub Błaszczykowski zagrał w meczu z Niemcami 16 minut. Nie był to jednak symboliczny występ. Kuba zagrał naprawdę dobrze, miał kilka fajnych zagrań, jak wtedy, gdy uruchomił na skrzydle Bartosza Bereszyńskiego.

Tak solidny występ mógł być wręcz zaskoczeniem. Jakub Błaszczykowski ma w końcu rocznikowo 38 lat i co dopiero wrócił po kolejnej, ciężkiej kontuzji. Tymczasem pod wrażeniem jego występów byli nawet inni reprezentanci. – Gdyby to ode mnie zależało, to Kuba powinien zagrać całe spotkanie – nie ukrywał w pomeczowym wywiadzie Wojciech Szczęsny.

Kuba boisko opuścił w 16 minucie meczu. Był to symbol, bo właśnie z tym numerem grał w czasie swojej kariery w reprezentacji Polski. Był to dla niego 109 występ w narodowych barwach.

Już po zejściu Kuby z boiska, kamery nagrały niezwykle wzruszający moment. W tunelu prowadzącym do szatni piłkarza przytulała jego wyraźnie wzruszona rodzina. Piękne obrazki. Zobaczcie sami.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE