To może być sensacja. Coraz więcej sygnałów, że Michniewicz weźmie go na mundial

Data:

Już za tydzień selekcjoner Czesław Michniewicz ogłosił ostateczną kadrę, która wyleci na mundial w Katarze. Dziennikarze spekulują, że wśród powołanych znajdzie się piłkarz, o którym jeszcze niedawno nikt w kontekście reprezentacji nie myślał.

Coraz bliżej do ogłoszenia ostateczne, 26-osobowej kadry na Mistrzostwa Świata w Katarze. Czesław Michniewicz ma trudny orzech do zgryzienia, jednak z całą pewnością ma już w głowie większość nazwisk, które zabierze ze sobą na rozgrywany w Azji mundial.

Spekuluje się, że wśród powołanych może znaleźć się zawodnik, o którym jeszcze do niedawna nikt w kontekście reprezentacji Polski nie myślał. Spekulują o tym eksperci na Twitterze, tekst na ten temat napisał również Radosław Przybysz z serwisu meczyki.pl.

Mowa o zawodniku Lecha Poznań, Michale Skórasiu, który notuje fantastyczny sezon. Pomocnik wyrósł na czołowego piłkarza „Kolejorza” i notuje imponujące liczby zarówno w lidze polskiej, jak i europejskich pucharach.

Michał Skóraś pojedzie na mundial? Michniewicz może powołać go do kadry

Ostatnio głos ws. powołania Skórasia zabrał szkoleniowiec Lecha Poznań John van den Brom, który stwierdził, że jego podopieczny powinien dostać powołanie i wyjechać na mundial w Katarze.

– Mam nadzieję, że Michał pojedzie na mundial. To byłaby świetna wiadomość dla niego, dla klubu i oby dla polskiej kadry. Przekonamy się w przyszłym tygodniu, ale myślę, że ma na to duże szanse. Jest w dobrej formie fizycznej i sportowej, gra we wszystkich meczach. W mojej opinii jest gotowy – powiedział opiekun „Kolejorza”.

Wspomniany wcześniej Radosław Przybysz przyznaje z kolei, że kolejnym krokiem dla Skórasia po wyjeździe na Mistrzostwa Świata może być transfer do zachodniego klubu. Coraz częściej pisze się bowiem o zainteresowaniu pomocnikiem przez zagraniczne kluby. Sam zawodnik przyznawał jednak, że nie jest jeszcze gotowy na zagraniczny transfer.

WYBRANE DLA CIEBIE