Zmontowali zagrania Lewandowskiego w meczu z Czechami. „Fatalne” [WIDEO]

Data:

To nie był dobry mecz Roberta Lewandowskiego. Lider reprezentacji Polski zawiódł w najważniejszym meczu eliminacji EURO i nie pomógł w odniesieniu bezcennego zwycięstwa. Jego występ był na tyle zły, że kibice postanowili stworzyć kompilacje z jego zagraniami w meczu z Czechami. Nie jest to najprzyjemniejszy widok.

To nie tak miało być. Reprezentacja Polski nie wygrała meczu ostatniej szansy i już na pewno nie wywalczy bezpośredniego awansu na przyszłoroczne Mistrzostwa Europy. Ostatnią nadzieją pozostają marcowe baraże z tzw. „ścieżki Ligi Narodów”.

Piątkowy mecz z Czechami musieliśmy wygrać. Przez chwilę był naprawdę nieźle, bo po golu w 36.minucie Jakuba Piotrowskiego prowadziliśmy 1:0. Niestety, tuż po przerwie nasi przeciwnicy wyrównali i do końca meczu wynik już się nie zmienił. To oznaczało, że Polska traci szanse na bezpośredni awans na EURO 2024.

W tym meczu zawiedli liderzy. Robert Lewandowski nie wniósł do meczu niczego szczególnego, często gubił piłkę, miał problemy z oddaniem strzału. Jego występ był słaby do tego stopnia, że kibice stworzyli kompilację z jego zagraniami w tym spotkaniu. Jeden z kibiców skomentował to tylko jednym słowem „brutalne”.

Poniżej zamieszczamy wideo z kompilacją zagrań Roberta Lewandowskiego w meczu Polska Czechy. Zobaczcie sami.

Reprezentacja Polski zakończyła eliminacje EURO 2024. W najbliższy wtorek podopieczni trenera Michała Probierza zagrają jeszcze mecz towarzyski z Łotwą. Kolejne zgrupowanie dopiero w marcu, gdy zagramy baraże z tzw. „ścieżki Ligi Narodów”.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE