To jest szokująca decyzja! Członek sztabu odchodzi z reprezentacji Polski

Data:

W Polskim Związku Piłki Nożnej nie ma nudy. Według informacji, z reguły bardzo dobrze poinformowanego Tomasza Włodarczyka z portalu Meczyki.pl, z kadrą ma pożegnać się Jakub Kwiatkowski. To Team Manager i rzecznik reprezentacji, który z kadrą pracował od ponad dziesięciu lat i był na każdej dużej imprezie od 2016 roku.

Jakub Kwiatkowski był bardzo dobrze znany polskim kibicom. W roli rzecznika prasowego pracował od dziesięciu lat – prowadził konferencje prasowe oraz udzielał wypowiedzi dla mediów. Dodatkowo od kilku lat pełnił także role Team Managera. Oznaczało to de facto, że był członkiem sztabu Kadry, siedział razem z piłkarzami i trenerami na ławce rezerwowych.

Teraz jego przygoda z reprezentacją Polski i Polskim Związkiem Piłki Nożnej ma się zakończył. Tak twierdzi Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl. – Według naszych informacji Kwiatkowski został już odsunięty od stanowiska team managera kadry. Prawdopodobnie w ogóle przestanie pracować w PZPN – napisał Włodarczyk

Jest to decyzja zaskakująca, a wręcz szokująca. Jako ciekawostkę przypomnimy bowiem fakt, że odsunąć Kwiatkowskiego chciał ponoć już poprzedni selekcjoner – Czesław Michniewicz. Za Kwiatkowskim mieli jednak wstawić się piłkarze. Tak przynajmniej tę historię przedstawiały media.

Na razie nie ma oficjalnego potwierdzenia informacji o tym, że Jakub Kwiatkowski odchodzi z PZPN. Być może stosowny komunikat pojawi się w najbliższej przyszłości.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE