Tragiczne informacje. Znany influencer nie żyje. Miał walczyć na gali FAME MMA

Data:

Nadeszły do nas tragiczne wieści. Zmarł znany influencer – Łukasz Motyka – który w internecie zasłynął z jedzenia bardzo ostrych potraw. Po jego śmierci ujawniona została informacja, że w przyszłym roku czekał go debiut w FAME MMA. Takie wieści przekazał znany dziennikarz Michał Cichy.

Łukasz Motyka w internecie nosił pseudonim „Demon” i pod nim właśnie tworzył swoje materiały na TikToku i YouTube. Popularność zyskał bowiem dzięki filmom, w których testował przeróżne ostre jedzenia i sosy.

– Jego konto na TikToku ma 325 tys. obserwujących, a zamieszczone tam nagrania zebrały 4,5 mln polubień. Na YouTubie kanał Łukasza Demona ma 13 tys. subskrybentów, a jego profil instagramowy śledzi 50 tys. użytkowników – przekazał portal wirtualnemedia.pl.

Kilka godzin po jego śmierci, znany dziennikarz Michał Cichy przekazał nieznane dotąd informacje. Otóż okazuje się, że Łukasz Motyka miał mieć już ustalony debiut w FAME MMA. Po raz pierwszy w oktagonie miał wystąpić w przyszłym roku.

– Nie żyje Łukasz Motyka, znany w internecie jako Łukasz Demon. Zasłynął tym, że był mistrzem jedzenia najostrzejszych potraw czy sosów. Miał 42 lata. Od jakiegoś czasu wiedziałem, że miał podpisany kontrakt z FAME i przed sobą debiut w 2024. Świeć Panie nad Jego duszą – napisał Michał Cichy, dziennikarz zawodowo zajmujący się sportami walki.

Rodzinie i najbliższym śp. Łukasza Motyki składamy serdeczne wyrazy współczucia. Niech spoczywa w pokoju.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE