Przesądzone! Michał Probierz skreśla dwóch zawodników przed EURO

Data:

To już pewne. Michał Probierz w najnowszym wywiadzie powiedział, że ma zamiar skreślić dwóch zawodników. I to tuż przed mistrzostwami Europy.

Przed nami najważniejsza, piłkarska impreza tego roku. Już 14 czerwca w Niemczech rozpoczną się mistrzostwa Europy EURO 2024 w piłce nożnej. Polska pierwszy mecz na Euro rozegra 16 czerwca w Hamburgu. Naszym przeciwnikiem będzie bardzo mocna reprezentacja Holandii.

Kiedy poznamy naszą kadrę na EURO? Nasz selekcjoner Michał Probierz szeroki skład poda 29 maja. W kadrze ma znaleźć się dokładnie 28 zawodników plus jeden dodatkowy bramkarz z ligi polskiej.

Michał Probierz zdradził kilka szczegółów. W najnowszym wywiadzie zdradził, ilu zawodników skreśli przed wylotem do Niemiec. Na turniej będzie mógł bowiem zabrać tylko 26 zawodników. – Znamy już większość nazwisk, które znajdą się na liście. Powołujemy 28 zawodników, dodatkowo jednego bramkarza z polskiej ligi – powiedział Michał Probierz.

Oznacza to jedno. Z kadry, która na początku czerwca rozpocznie zgrupowanie zostanie skreślonych dwóch zawodników. Oni na mistrzostwa Europy nie pojadą.

Zanim jednak nasza kadra wyleci do Niemiec, rozegra jeszcze dwa mecze przygotowawcze na Stadionie Narodowym w Warszawie. 7 czerwca zagramy z Ukrainą, a 10 czerwca z Turcją.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

 

WYBRANE DLA CIEBIE