Zapytali go o Szczęsnego. Krychowiak powiedział ten żart na wizji!

Data:

Grzegorz Krychowiak udzielił pomeczowego wywiadu dla TVP Sport. W trakcie rozmowy został zapytany o grę Wojciecha Szczęsnego.

Wojciech Szczęsny zrobił nam mecz. Golkiper Juventusu Turyn bronił dziś niesamowicie i był dla zespołu Arabii Saudyjskiej niczym ściana nie do przejścia.

Jakby tego było mało, popularny „Szczena” obronił rzut karny, a następnie dobitkę, na którą zdecydował się jeden z graczy naszego dzisiejszego rywala (notabene warto wiedzieć, że nawet gdyby z dobitki padł gol, nie byłby uznany – KLIK)

Tak czy siak – Szczęsny jest bohaterem. To właśnie o tego zawodnika zaraz po końcowym gwizdku sędziego zapytany został Grzegorz Krychowiak. Pomocnik naszej reprezentacji udzielił wywiadu dla stacji TVP Sport.

Krychowiak o Szczęsnym. Nie mógł się powstrzymać od tego żartu

Gdy w pomeczowym wywiadzie dziennikarz TVP Sport zapytał Grzegorza Krychowiaka o postawę jego kolegi, Wojciecha Szczęsnego, na twarzy „Krychy” natychmiast pojawił się wymowny uśmiech. Kibice zapewne nie wiedzieli jeszcze, co on zwiastuje. Wiedział to jednak sam zainteresowany.

Krychowiak postanowił bowiem zażartował ze swojego kolegi z zespołu. – Wojtek zarabia tak duże pieniądze, że takie występy powinny być normą – oświadczył piłkarz saudyjskiego Al-Shabab.

Po chwili dodał jednak, że oczywiście żartował i podkreślił, że dzisiejszy mecz pokazał, jak ważne jest posiadanie w drużynie bramkarza światowej klasy. – My takiego mamy – powiedział Grzegorz Krychowiak.

WYBRANE DLA CIEBIE

1 KOMENTARZ

  1. On bierze kasę i gra.a Krycha bierze kasę i robi za pachołek na boisku to że ty.grasz to żart

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.