Szczęsny będzie miał groźnego rywala w Juventusie?! Zaskakujące doniesienia

Data:

Wojciech Szczęsny już niebawem może mieć poważnego rywala do walki o miejsce w bramce Juventusu Turyn. Tak donosi jedno z włoskich źródeł.

Niedawno informacje ws. Wojciecha Szczęsnego podał włoski korespondent „Przeglądu Sportowego”, Alberto Bertolotto. Jego zdaniem „Szczena” odejdzie z drużyny Juventusu Turyn już latem.

– Po tej aferze w Juventusie będzie dużo zmian, głośno mówi się o Guglielmo Vicario (bramkarz Empoli FC – przyp. red.). Klub potrzebuje takiej narracji: zacznijmy od włoskich piłkarzy, a Vicario podchodzi z Włoch. Jest dobrym bramkarzem – twierdzi dziennikarz, który nawiązał do ostatniej afery w Juventusie. Więcej TUTAJ.

Jeżeli jednak Szczęsny nadal zostanie w zespole z Turynu, zyska poważnego rywala w walce o miejsce w bramce „Starej Damy”. TuttoJuve podaje bowiem, że Juventus zagiął parol na golkipera Chelsea Londyn.

Szczęsny może mieć poważnego rywala! Mendy blisko Juventusu?

Wspomniany Bertolotto twierdzi, że do Juventusu Turyn dołączy wspomniany Vicario z Empoli, a TuttoJuve informuje, że w letnim okienku transferowym klub z północy Włoch ruszy po Edouarda Mendy’ego, czyli senegalskiego bramkarza Chelsea Londyn.

Włosi mają wyruszyć po jego zakup podczas następnego letniego okienka transferowego. Stara Dama ma wtedy rozpocząć przebudowę drużyny, która ma też objąć pozyskanie nowego bramkarza. Mendy miałby być oponentem dla Wojciecha Szczęsnego – informuje serwis angielskieespresso.pl, który powołuje się na przytoczone wyżej źródło.

W sytuacji, gdyby Szczęsny został w Turynie, zyska naprawdę groźnego rywala. Mendy to bowiem czołowy golkiper angielskiej Premier League, który niejednokrotnie ratował skórę Chelsea Londyn. Zdarzały mu się jednak także fatalne błędy, jak ten podczas meczu z Leeds United.

WYBRANE DLA CIEBIE