To będzie następca Szczęsnego w Juventusie? Włoskie media nie mają wątpliwości

Data:

Jeżeli Wojciech Szczęsny opuści Juventus, „Stara Dama” ma już na jego miejsce następcę. Tak podaje serwis Calciodangolo.

Niedawno na brameczki.pl opisywaliśmy doniesienia włoskiego, współpracującego z „Przeglądem Sportowym”, dziennikarza Alberto Bertolotto, który twierdzi, że w lecie może dojść do dużych zmian w zespole Juventusu Turyn.

Jedną z ofiar rewolucji może być Wojciech Szczęsny. Juventus, zdaniem Bertolotto, przymierza się bowiem do kupienia nowego bramkarza. Na celowniku drużyny z Turynu miał się znaleźć Guglielmo Vicario z Empoli. Więcej TUTAJ.

Innego zdania są dziennikarze serwisu Calciodangolo, którzy podaje, że następcą Szczęsnego w zespole „Starej Damy” będzie kto inny.

Włosi podają nazwisko następcy Szczęsnego. To gwiazda mundialu w Katarze

– Jak donosi Calciodangolo, notujący świetne występy na mundialu w Katarze chorwacki bramkarz Dominik Livaković może zostać następca Wojtka Szczęsnego w Turynie – czytamy na stronie internetowej juvepoland.com.

Czy faktycznie dojdzie do transferu? Niewykluczone. Livaković znajduje się obecnie na celowniku wielu klubów, w tym zapewne i Juventusu Turyn. Ostatnio media donosiły jednak, że Chorwat może zostać nowym golkiperem Bayernu Monachium.

W tym przypadku Bawarczycy – zgodnie z tym, co podają media – chcieliby jednak zadziałać błyskawicznie i sprowadzić Livakovicia już w zimie. Kontuzji doznał bowiem podstawowy golkiper Bayernu, czyli Manuel Neuer, który nie zagra do końca obecnego sezonu. Więcej TUTAJ.

WYBRANE DLA CIEBIE