Calciomercatoweb: Szczęsny na wylocie z Juventusu. „Nasiliły się pogłoski”

Data:

Serwis internetowy calciomercatoweb.it podaje nowe informacje ws. transferu Wojciecha Szczęsnego. Dziennikarze włoskiego portalu informują o prawdopodobnych przenosinach Polaka do innego klubu.

Coraz więcej spekulacji dotyczących Wojciecha Szczęsnego. Również we włoskich mediach. 12 grudnia artykuł na ten temat pojawił się na portalu internetowym calciomercatoweb.it. Dziennikarze spekulują na temat przyszłości Polaka w zespole Juventusu Turyn.

Calciomercatoweb podaje, że obecnie w Juventusie trwa prawdziwa rewolucja. Oczekuje się na powołanie nowego zarządu, ponieważ poprzedni podał się do dymisji. To z kolei docelowo ma doprowadzić do zmian w samym zespole.

– Nie jest wykluczone, że może dojść do ruchów na rynku transferowym: jest wiele nazwisk, których Juventus mógłby się pozbyć, zaczynając od numeru jeden w bramce – informuje włoski portal.

Calciomercatoweb podaje, że Szczęsny odejdzie z Juventusu Turyn

– Kontrakt Wojciecha Szczęsnego wygasa w 2024 roku, ale w ostatnich tygodniach nasiliły się pogłoski o jego możliwym odejściu z Juventusu, z pominięciem negocjacji w sprawie przedłużenia umowy – czytamy w dalszej części artykułu.

Calciomercatoweb informuje, że wśród potencjalnych nabywców Polaka ma znajdować się m.in. FC Barcelona. To możliwy kierunek, na co wskazywałoby kilka innych okoliczności. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Serwis podaje, że czas Polaka w Juventusie „jest policzony”, a następcą Szczęsnego w zespole „Starej Damy” ma być rzekomo Emiliano Martinez, czyli argentyński golkiper Aston Villi. – Oprócz włoskich bramkarzy Carnesecchiego i Vicario, Juventus zainteresowany jest też Emiliano Martinezem, obecnie związanym kontraktem z Aston Villą – napisano.

WYBRANE DLA CIEBIE