„LGdS” sensacyjnie o sytuacji Milika. Zmiana o 180 stopni?

Data:

La Gazzetta dello Sport podaje nowe informacje ws. sytuacji Arkadiusza Milika w Juventusie Turyn. Okazuje się, że wszystko może zmienić o 180 stopni w stosunku do niedawnych doniesień.

Jeszcze niedawno włoskie media podawały, że Juventus podjął decyzję ws. wykupu Arkadiusza Milika. Nasz rodak miał ostatecznie przenieść się z Olympique Marsylia do „Starej Damy” na zasadzie transferu definitywnego. Obecnie Arkadiusz Milik jest jedynie do Turynu wypożyczony.

Powodów, dla których Juventus miał się zdecydować na taki krok było kilka. Główny to rzecz jasna dobra postawa Polaka, od którego początkowo nikt zbyt wiele nie wymagał, a tymczasem on stał się jedną z głównych postaci w zespole.

Teraz nowe doniesienia w całej sprawie podaje La Gazzetta dello Sport. Okazuje się, że sytuacja jest na tyle dynamiczna, iż poprzednie informacje należy traktować z dużym dystansem.

„LGdS” o sytuacji Arkadiusza Milika

Dziennikarze włoskiego medium podają, że latem Juventus Turyn czeka prawdziwa kadrowa rewolucja. „Starą Damę” ma opuścić kilku zawodników, w tym m.in. Daniele Rugani oraz Mattia De Sciglio.

Włosi odnoszą się także do sytuacji Arkadiusza Milika i podają, że Juventus „nie zamierza się spieszyć” z decyzją w sprawie wykupu Polaka z Olympique Marsylia. Nie wiadomo więc czy Milik w przyszłym sezonie zagra w zespole „Starej Damy”. Jeżeli klub nie zdecyduje się na transfer definitywny Polak wróci do Francji. Trudno jednak uwierzyć, że zechce tam zostać. Z pewnością będzie wówczas szukał innej transferowej możliwości.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE