To nagranie można oglądać do znudzenia. Messi… tańczy z Pucharem Świata [WIDEO]

Data:

Argentyna mistrzem świata, Leo Messi z tytułem najlepszego gracza mundialu. Nagranie, które zostało zarejestrowane po wręczeniu Pucharu Świata zespołowi z Ameryki Południowej można oglądać do znudzenia.

CO TO BYŁ ZA MECZ! Reprezentacja Argentyny pokonała po serii rzutów karnych Francję i po raz trzeci w historii sięgnęła po tytuł mistrzów świata. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Leo Messi, na co oczywiście zasłużył.

W finałowym spotkaniu Messi dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców. Pewnie, ze stoickim spokojem, wykorzystał również rzut karny w serii jedenastek, która zdecydowała o triumfie Argentyny w finale mundialu.

Sceny, które zarejestrowaniu po meczu, gdy Argentyńczykom wręczano Puchar Świata, z pewnością przejdą do historii. Jedno z nich jest szczególne, ponieważ możemy oglądać na nim Messiego, który… wesoło pląsa z trofeum za wygranie mistrzostw świata.

To nagranie można oglądać do znudzenia. Tak Messi fetował zdobycie mistrzostwa świata

Gdy Argentyńczycy odebrali medale, a następnie Puchar Świata, stadion oszalał. Oszaleli także sami piłkarze, dla których to największy sukces w karierze. Do tego grona zalicza się także legendarny już przecież Leo Messi, dla którego jest to pierwsze takie trofeum w karierze.

Nie dziwi więc radość Argentyńczyka, który już z Pucharem Świata w rękach wesoło pląsał wśród kolegów. Rzadko możemy oglądać Messiego w takim wydaniu, dlatego tym bardziej należy obejrzeć je kilka razy.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE