Cristiano Ronaldo jr też odejdzie z Manchesteru United. Będzie grał w wielkim klubie

Data:

Cristiano Ronaldo jr to syn portugalskiego piłkarza o tym samym imieniu. W mediach społecznościowych pojawiła się informacja, że młodzian, po odejściu z Manchesteru United Cristiano Ronaldo, również opuści młodzieżowy zespół „Czerwonych Diabłów”.

Cristiano Ronaldo jr podobnie jak jego ojciec występował w Manchesterze United. Po wywiadzie, którego CR7 udzielił Piersowi Morganowi przygoda Portugalczyka z zespołem „Czerwonych Diabłów” dobiegła końca. Klub poinformował bowiem, że nie zamierza kontynuować współpracy z gwiazdorem.

Obecnie Cristiano Ronaldo poszukuje klubu. Media podają, że najprawdopodobniej zwiąże się z saudyjskim Al-Nassr, aczkolwiek na tapecie pojawiają się też inne zespoły, takie jak m.in. Arsenal Londyn.

Mało kto skupia się jednak na tym, gdzie swoją karierę będzie kontynuował syn Cristiano Ronaldo – junior. Okazuje się, według informacji dostępnych w mediach społecznościowych, że młodzian ma związać się z wielkim klubem.

Gdzie zagra Cristiano Ronaldo jr?

Młody Ronaldo ma niewątpliwy talent. W zespole Manchesteru United grywał głównie w drużynie do lat 12, jednak zdarzało mu się także występować z zawodnikami starszymi o dwa lata. W sieci dostępne są kompilacje zagrań młodego Portugalczyka, po którym gołym okiem widać spory talent.

Profil „Real Madrid the best” w serwisie społecznościowym Facebook podaje, że Cristiano Ronaldo jr będzie kontynuował swoją karierę w młodzieżowym zespole „Królewskich”. – Cristiano Junior wróci do Realu Madryt po odejściu ojca z Manchesteru United – napisano.

Redaktorzy profilu przytaczają też statystyki młodziana z tego sezonu. CR jr rozegrał dla Manchesteru United 23 mecze, w których zdobył 58 goli. Zanotował też 18 asyst.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE