Wiadomo, kto kupi najlepszego młodego piłkarza mundialu. Dziennikarz jest pewien

Data:

Enzo Fernandez, najlepszy młody zawodnik mundialu według FIFA, to dziś najgorętsze nazwisko na transferowym rynku. Wiele wskazuje jednak na to, że jeden z czołowych europejskich klubów wysunął się na prowadzenie w walce o gracza Benfiki Lizbona.

Enzo Fernandez po mundialu w Katarze zaistniał w świadomości przeciętnego kibica. Gracz Benfiki Lizbona był bowiem jednym z najlepszych piłkarzy reprezentacji Argentyny, która ostatecznie sięgnęła po tytuł mistrzów świata. Fernandez, obok Leo Messiego czy Rodrigo De Paula, prezentował się najlepiej.

Tuż po turnieju w mediach ruszyła transferowa karuzela z młodym Argentyńczykiem w tle. Wśród klubów zainteresowanych Fernandez wymieniało się m.in. FC Liverpool, Manchester City, Real Madryt czy Manchester United.

Teraz nowe informacje ws. potencjalnego transferu Fernandeza przekazał portugalski dziennikarz, Bruno Andrade. Jego zdaniem przenosiny Argentyńczyka są już przesądzone.

Enzo Fernandez o krok od Manchesteru United

Andrade uważa, że Fernandez jest o krok od transferu do Manchesteru United. Portugalczyk, powołując się na swoje źródła, podkreśla, że to „Czerwone Diabły” dysponują argumentami, które przekonały zarówno Benfikę Lizbona, jak i samego piłkarza do przyjęcia oferty klubu z Premier League.

Co więcej, Fernandez miałby zmienić barwy klubowe już w zimowym okienku transferowym. Klauzula w jego wciąż obowiązującym kontrakcie z Benfiką Lizbona wynosi 120 milionów euro.

Podczas zakończonego niedawno turnieju w Katarze Enzo Fernandez został wybrany najlepszym młodym zawodnikiem mundialu. Nagrodę przyznała mu FIFA.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE