Poruszający wpis Stanowskiego. Ujawnił smutne słowa Iwana przed wykonaniem zdjęcia

Data:

Krzysztof Stanowski opublikował swoje ostatnie zdjęcie z Andrzejem Iwanem. Opis fotografii jest wyjątkowo poruszający.

Dziś media obiegła szokująca informacja. Andrzej Iwan, były reprezentant Polski, zmarł w wieku 63 lat. Nie wiadomo, co było przyczyną śmierci byłego piłkarza, który po karierze sportowej pełnił m.in. funkcję telewizyjnego eksperta.

– Nie żyje piłkarz Andrzej Iwan, medalista MŚ na mundialu w Hiszpanii w 1982 roku. Zmarł w Krakowie – podała dziś rozgłośnia radiowa RMF FM. Więcej TUTAJ.

Po informacji o śmierci Andrzeja Iwana głos zabrał Krzysztof Stanowski, przyjaciel byłego piłkarza, który zamieścił poruszający wpis na Twitterze.

Stanowski zamieścił poruszający wpis po śmierci Iwana

Stanowski przyjaźnił się z Iwanem od kilku dobrych lat. Wspólnie napisali autobiografię byłego reprezentanta Polski pt. „Spalony”. Książka odbiła się szerokim echem w całym środowisku piłkarskim i bardzo dobrze się sprzedała. Iwan był w niej do bólu szczery. Opowiedział m.in. o swoim uzależnieniu od alkoholu oraz hazardu. Ujawnił także, iż podejmował próby samobójcze.

Dziennikarz i jeden z współtwórców Kanału Sportowego zamieścił na Twitterze swoje zdjęcie z Andrzejem Iwanem. Stanowski ujawnił przy okazji, co powiedział Iwan przed wykonaniem fotografii. Okazało się, iż te słowa były, niestety, prorocze.

Stanowski podkreśla, że zdjęcie wykonano w styczniu 2021 roku, a Iwan oświadczył wówczas, że niniejsza fotografia będzie zdjęciem „pożegnalnym”. – Żegnaj mistrzu – napisał dziennikarz na swoim profilu społecznościowym.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE