Marc-Andre ter Stegen szczerze o Lewandowskim. Padły ważne słowa

Data:

Marc-Andre ter Stegen, bramkarz FC Barcelony, ocenił postawę Roberta Lewandowskiego w zespole ze stolicy Katalonii. Niemiecki golkiper zdecydował się na szczerą wypowiedź.

Robert Lewandowski przenosinami do FC Barcelony spełnił jedno ze swoich marzeń. Mówił o tym zresztą w rozmowach z dziennikarzami podkreślając jednocześnie, że nie chciał spędzić całej kariery w jednym zespole.

Transfer do zespołu ze stolicy Katalonii odbił się szerokim echem, a kibice Blaugrany z miejsca pokochali Polaka. Ten odwdzięcza im się bramkami oraz asystami, chociaż FC Barcelona spisuje się w tym sezonie dość przeciętnie. Zakończyła przecież swoje zmagania w Lidze Mistrzów odpadając z rozgrywek.

Pomimo tego, kapitan reprezentacji Polski jest w klubie niezwykle ceniony. Świadczy o tym wypowiedź, której dla Mundo Deportivo udzielił Marc-Andre ter Stegen, czyli golkiper FC Barcelony.

Marc-Andre ter Stegen szczerze o postawie Lewandowskiego

Niemiecki golkiper, który zna Lewandowskiego jeszcze z występów w Bundeslidze, przyznał, że cieszy się, iż nasz rodak dołączył do FC Barcelony. Ter Stegen przyznaje bowiem, że Lewandowski „robi różnicę”.

To piłkarz, który robi różnicę. Jestem szczęśliwy, że do nas trafił. Zawsze się staramy, by nowi piłkarze czuli się tutaj jak najlepiej. Z Lewandowskim było mi łatwiej, bo mówi po niemiecku – powiedział bramkarz.

– Radzi sobie świetnie zarówno od strony sportowej, jak i prywatnym. Myślę, że naprawdę mu się tu podoba. Widać, że chce odnieść w Barcelonie sukces – dodał Marc-Andre ter Stegen w rozmowie z Mundo Deportivo.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE